- 1 l
- Biały Jeleń
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 1 l, do mycia rąk i ciała.
Chemia profesjonalna i artykuły higieniczne dla firm.
Środki myjące i dezynfekujące, ręczniki papierowe, mydła, worki na śmieci i akcesoria do sprzątania — w opakowaniach na zaopatrzenie miesięczne.
Cena
Dostępność
Marka
Pojemność
Sztuk w opakowaniu
Materiał
Kolor
Rozmiar
Liczba warstw
Filtruj według
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 1 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 300 ml, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń hipoalergiczne o pojemności 500 ml, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń hipoalergiczne o pojemności 2 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 5 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 2 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń kozie mleko o pojemności 500 ml, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń glicerynowe dermatologiczne o pojemności 500 ml, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń hipoalergiczne o pojemności 1 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń hipoalergiczne o pojemności 5 l, do mycia rąk i ciała.
Mydło w płynie Biały Jeleń delikatnie muśnięcie o pojemności 500 ml, do mycia rąk i ciała.
Mydło w kostce Białego Jelenia z linii premium, z dodatkiem lnu, o masie 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie naturalne, o gramaturze 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie naturalne kozie mleko, o gramaturze 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie naturalne kasztanowiec i len, o gramaturze 100 g.
Naturalne mydło w kostce Białego Jelenia z owsem i lnem, o masie 100 g, do codziennej higieny rąk i ciała.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie głóg i len, o gramaturze 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie naturalne czarny bez i len, o gramaturze 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie glicerynowe nagietek, o gramaturze 100 g.
Mydło w kostce marki Biały Jeleń, w wariancie hipoalergiczne, o gramaturze 150 g.
Płyn do płukania tkanin Lenor Spring, pojemność 798 ml, nadaje praniu miękkość i zapach.
Worek na odpady LD o pojemności 60 l, kolor bezbarwny. 50 szt. w opakowaniu.